• Yeni
  • -45 %
40mm MTB Yol Bisikleti Hiçbir Tüpler Tubeless Presta Alüminyum Vanalar 1 Pair Ile vana çekirdek aracı Schrader Için için /Presta vana genişletici

40mm MTB Yol Bisikleti Hiçbir Tüpler Tubeless Presta Alüminyum Vanalar 1 Pair Ile vana çekirdek aracı Schrader Için için /Presta vana genişletici

₺ 13.39
₺ 24.34

-9.65/piece-12.83/pack Ürün detay Marka : SÜRÜKLENME MANYAK Ürün name01 : Bisiklet iç lastiksiz valf Vana malzeme : Alüminyum Alaşım Vana uzunluğu : 40mm Vana renk : Anodize kırmızı/siyah/mavi/sarı/yeşil Ipucu : vana UST jant ile uyumlu değil Ürün adı 02 : Bisiklet Vana Çekirdek AracıMalzeme : Alüminyum AlaşımRenk : Kırmızı/SiyahBoyutu : 51*7*7MmAğırlık : 9gIçin uyumlu : Schrader ve Presta vana, Presta vana extendeÖzelliği : 3 in 1 aracıBir küçük, kullanışlı aracı kaldırmak ve yüklemek için tasarlanmışSchraderVe Presta vana çekirdekVe kaldırmak ve yüklemek içinPresta vana uzatıcılar Anahtarı ile dairelerSatış birim : 1 pair iç lastiksiz valf & 1 parça vana çekirdek aracı Vana özellikleri :
-1 vana içerir : 1 x vana kök ve 1x vana çekirdek + 1 x O-yüzük + 1 x kilit somun + 1 x vana kapağı

-Anodize alüminyum alaşım Presta vana (Fransız vana), ultra hafif, anti-pas.
-Yuvarlak vana end, kauçuk ile sarılmış, uygun ile piyasada en tubeless hazır jant veya UST jant.
-Teslim ile kilit somun sabitlemek için vana üzerinde jant ve jant arasında optimum mühür sağlamak ve vana.
-Kauçuk O-yüzük da ile teslim kilit somun, o-yüzük yerleştirin altında kilit somun. Tubeless jant korumak çizilmelere karşı sıkma kilit somunu.
-Vana çekirdek çıkarılabilir. Izin kurulumu vana genişletici veya enjekte tubeless mastik. Vana nasıl kullanılır? 1 olmadığını kontrol vana çekirdek iyi sıkılır. 2 kilit somun kaldırmak ve O-ring. 3 takın vana kök vana aracılığıyla delik jant üzerinde. (gibi "bir" gösterilen) 4 vana kök üzerinde O-yüzük yerleştirin. (gibi "b" gösterilen) 5 iplik kilit somun supap sapı üzerine. (gibi "c" gösterilen) 6 sıkı kilit somunu vana kauçuk sonu kadar sıkıca çekilir jant vana delik. (gibi "d" gösterilen) Uyarı : -Teslim süresi birçok faktör tarafından etkilenir, yukarıdaki bakınız grafik referans için. -Eğer dilek hızlı sevkiyat bizimle irtibata olabilir, daha iyi ve daha hızlı sevkiyat yolu seçmek için. -Lütfen kontrol adresi almak, sipariş önce. Doğrudan o olsun etkilemez Öğe almak veya değil. -Bazı paketler kendiniz alınmayı gerekir nedeniyle yerel postane kuralları. -Birkaç ülkeler devam ithalat müşteri gümrükleme kendiniz. -Serbestçe bize ulaşın senin paketleri alınan değilseniz sonra 45 gün. Q & A 1-herhangi bir gümrük vergisi var olduğunu? Genellikle biz gümrük vergisi önlemek için minimum değer ilan edecek. Ama nedeniyle farklı politikaları farklı ülkelerde, olabilir gümrük vergi alıcı tarafından ödenmesi gerekmektedir. Böylece sipariş verirken bir mesaj bırakın olabilir hakkında ne kadar değer beyan etmek istiyorum. 2-ne yapmalıyım Ben benim öğe almazsanız? Bize ilk irtibata geçiniz, biz öğe izlemek. Bu alamıyorsa, biz tam iade veya sizin için yeniden. Biz dürüst satıcı, bu yüzden endişelenmeyin. 3-benim öğe arızalı ne yapmalıyım? 24 saat içinde ilk bizimle irtibata geçiniz. Arızalı ürün fotoğrafları takdir edilecektir. Biz sizin için bir yedek göndereceğiz. 4-memnun hissediyorum ne yapmalıyım? Bize 5 yıldızlı derecelendirme, dahil lojistik hizmet.

Anahtar Özellikler

Marka Adı:
DRIFT MANIAC
Model Numarası:
Bicycle tubeless valve and valve core tool
Product name:
Bicycle Tubeless Valve and valve core tool
Valve material:
Aluminum Alloy
Valve length:
40mm
Valve suit for:
MTB,Road bike,Cycle cross,Gravel bikes
Too suit for 1:
Tubeless valve
Too suit for 2:
Presta valve,Sclaverand valve,French valve
Too suit for 3:
Schrader valve,American valve
Too suit for 4:
Presta valve extender

Sen de olabilir