• Yeni
  • -25 %
2 kanal gecikme zamanlayıcı Röle Modülü Çok Fonksiyonlu Kontrol Geri Dönüşümlü 12 V DC S08 Bırak gemi

2 kanal gecikme zamanlayıcı Röle Modülü Çok Fonksiyonlu Kontrol Geri Dönüşümlü 12 V DC S08 Bırak gemi

₺ 7.16
₺ 9.54

Malzeme : elektrik bileşenleri Renk : Resimlerini Görmek Çalışma Gerilimi : 12 V DC 2 kanal Fonksiyonel modu seçimi :
Aşağı tutun K1 koymak değil, tetik K2, anahtarı fonksiyon modu
F6 F7 F5 modu sadece bir sayaç (T1), diğer modu iki sayaçları vardır (T2 T1); basılı tutun K1 koymak değil, tetik K3, anahtarı T2 T1 zaman ayarı Ayarlamak gecikme :
Basın K2, sen anahtarlama zaman, seçilen bit yanıp olacak, ve daha sonra K3 tetikleyebilir gecikme
Anahtarlama sonra tüm basamak, daha sonra basın K2 ayarı çıkmak için gecikme modu; veya basın K1, çıkış gecikme ayarı modülü; veya yapmayınHerhangi bir işlem için bekleyin 10 saniye sonra otomatik çıkış ayarı gecikme modu. Ekran modu :
Aşağı tutun K3 5 saniye, ekran durdurmak, ve daha sonra basın K3 5 saniye veya yeniden güç up, normal ekran
F6 F7 F8 F9 F5 modu, geri sayım sonuna tetik röle, durdurma sayma durdurmak ekran, düşük güç modu girmek, K1 göre, çıkın düşük güç modu
2 netural canlı tel ve tel besleme kontrol devresi, dc 12 v, bağlantı şeması aşağıda. Yük olabilir ac 85 için 265 v ekipmanları
Uzunluk : 7.5 cm/2.95" Genişliği : 3.5 cm/1.38" Hiçbir Perakende Paketi Miktar : 1 Pc Not : nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Teşekkür ederim! 1 Pc x 12 V DC 2 Kanal gecikme zamanlayıcı Röle Modülü Çok Fonksiyonlu Kontrol Geri Dönüşümlü  Bizim dükkana geldiğiniz için teşekkürler, mutlu bir alışveriş Gezisi var Umuduyla.Teslim süresi,Genellikle sipariş 1-3 gün içinde gönderilecektir, Özel hallerde De en hızlı kullanarak gönderilecektir. ÇünküBiz dinlenme pazar günü, Böylece bilgi cevap mümkün olmayabilir zaman içinde, Gerçekten üzgünüm.1. sipariş sonra, eğer bulundu izleme bilgileri Gösterir"Sevkiyat pikap başarısızlık", Merak etmeyin lütfen, lojistikBilgi içinde güncellenecektir 3-10 gün.2. ama eğer bulundu lojistik bilgi gösterir"Sevkiyat iptal", Lütfen bize ulaşın, Biz olacakBunu kontrol ve size Yeni bir Sağ Takip Numarası.3. eğer bulmak ürünKırık oldu, mal parçası eksikPaketi aldıktan sonra, lütfen bize ulaşın veBize fotoğraf göndermek, BöyleceBunu çözmek veya size yenidenHızlı.4. eğer yapmakDeğil paketi aldıIçinde 60 gün. (90 gün için Brezilya/Şili vb), paket yolda kaybolmak olabilir veya diğer gümrük nedenlerle. LütfenBize ilk ulaşınYerine anlaşmazlık açma.5.ALI Ekonomi sınıfı nakliyeIle uygun nakliye ücreti amaHiçbir teslim bilgiSadece parça ayrılmadan önce Çin. 60 gün içinde mal almadıysanız, lütfenHedef port irtibata ilk. Değilse, lütfen müşteri hizmetleri için takip.6. bizim ürünleri ve hizmetleri ile memnun iseniz, lütfenSizin olumlu geribildirim ve 5 yıldız bırakın. Ve 5 yıldız için detaylı sınıflandırma isteği.Saygılarımla!Zhuanchanpinsiquanjia.

Anahtar Özellikler

Marka Adı:
OOTDTY
teori:
Zaman Rölesi
Model Numarası:
3T80302

Sen de olabilir