• Yeni
  • -26 %
41 Pcs Kare degrade lensler + ND filtre kiti

41 Pcs Kare degrade lensler + ND filtre kiti

₺ 17.50
₺ 23.65

24 PCS Tam ve Mezun Filtreler : Malzeme : Plastik; farklı renk sıcaklığı Sağlamak; renk sıcaklığı istikrarlı ve kaybı küçük. En büyük seçim dahil popüler renk kontrol etmek için farklı ışık efektleri ve renk düzeltme. Kullanımı bu filtrelerin kombinasyonları oluşturmak için farklı etkileri, gibi serin etkileri, artırıcı cilt ton portreler, ortam eşleşen, hile beyaz dengesi vb. kumanda ışık ve renk doğrudan ham görüntüleri çekim sırasında; aşırı post olmadan görüntülerin kalitesini tutmak üretim work.24 PCS Tam ve Mezun Filtreler :
Malzeme : Plastik; farklı renk sıcaklığı Sağlamak; renk sıcaklığı istikrarlı ve kaybı küçük.
En büyük seçim dahil popüler renk kontrol etmek için farklı ışık efektleri ve renk düzeltme.
Kullanımı bu filtrelerin kombinasyonları oluşturmak için farklı etkileri, gibi serin etkileri, artırıcı cilt ton portreler, ortam eşleşen, hile beyaz dengesi vb.
Kumanda ışık ve renk doğrudan ham görüntüleri çekim sırasında; tutmak aşırı post üretim çalışmaları olmadan görüntülerin kalitesini.
9 PCS Adaptörü Yüzük :
Sadece değiştirilmesi tarafından aynı tüm lensler için filtre adaptörü yüzük.
Kamera için tasarlanmış sıkı ve güvenli bir uyum için. Hiçbir wobbling veya çapraz-diş.
1 PC Kare Filtre Tutucu :
Filtre tutucu tutabilir kadar sağlayan, aynı zamanda üç kare filtreler için iyi kullanımı ışık düzeltme veya özel efektler.
2 PCS Lens Davlumbaz :
Ilave bir lens hood fişekleri önlemek yardımcı olabilir olduğu görüntüler eşlik edebilir ışık bu çevrelerin- güçlü bir ışık kaynağı sadece çerçeve dışında.
2 ADET Filtre Torbalar + 3 PCS Mikrofiber Temizlik Bezi
Paket : 1 set 41 Pcs, Kare degrade lensler + ND filtre kiti (gösterildiği gibi ürün içerir)
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.  

Anahtar Özellikler

Model Numarası:
New arrival
tip:
UV Filtre
paket:
Hayır
Marka Adı:
CADeN

Sen de olabilir