• Yeni
  • -6 %
Bahçe Kaldırım Kalıp Bahçe Yürümek Kaldırım Beton Kalıp DIY Manuel Kaldırım Çimento Tuğla Taş Yol Beton Kalıpları Pathmate

Bahçe Kaldırım Kalıp Bahçe Yürümek Kaldırım Beton Kalıp DIY Manuel Kaldırım Çimento Tuğla Taş Yol Beton Kalıpları Pathmate

₺ 7.82
₺ 8.32

Çok Pratik Bahçe Aracı-Beton bahçe kalıpları arka bahçesinde peyzaj süslemek için yardımcı olacaktır. bu beton bahçe kalıpları kullanımı ağır plastik kalıpları turn biraz ön-karışık beton içine bir beton bahçe basamak taşı için en kolay erişim yolu bahçe. güzellik ve sağlık tutmak senin kullanarak bitki bahçe basamak taşı olarak yolu yolu.
Beton bahçe kalıpları temizlemek için yeniden kullanım amaçlı, sprey bu beton kalıp bahçe bahçe hortumu ile. bahçe taş kalıpları tekrar kullanılabilir sağ dökün sonra ilk bahçe stepping taş yok bu yüzden beklemek zorunda.
Büyük ve oluşturmak için mükemmel kaldırım, yürüyüş yolları, yolları, teraslar, piknik alanları ve diğer açık iyileştirme. kişisel fikir keyfini DIY ile taş kalıp ve sizin güzel bir yolu bahçe sağ şimdi!
DIY plastik kalıp kalıp kaldırım, bir kişiselleştirilmiş tuğla kalıp, etkisi dışında döşeme yayınlanmıştır up gibi taşları taşlar, yani yolu daha egzotik, bir stil oluşturmak için kendi bahçe yolu.
Renk : Siyah
Malzeme : plastik
Boyutu : 35x35x3.6 cm
Paket İçeriği :
1 x Bahçe Kaldırım Beton Kalıp
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Anahtar Özellikler

malzeme:
Plastik

Sen de olabilir