• Yeni
ZOYE Promosyon Satış En Kaliteli Bahar Menteşe Ahşap Gözlük Gözlük Menteşe TSH-10 Yüksek Nikel hızlı gemi 2 gün içinde

ZOYE Promosyon Satış En Kaliteli Bahar Menteşe Ahşap Gözlük Gözlük Menteşe TSH-10 Yüksek Nikel hızlı gemi 2 gün içinde

₺ 3.30

Özellikler :   Fiyat, kurulum için gerekli ara parçalar ve vidalarla birlikte bir çift menteşe içerir. TSH-10Ahşap güneş gözlüğü üreticileri arasında oldukça popüler olan ahşap gözlük için büyük bir yay menteşesidir, çünkü vida, ara parçalar ve yapıştırıcı ile sadece kaynak veya lehim yerine monte edilebilir. Dışarıdan çok güçlü ve neredeyse görünmez, bu da çerçevelerinizi ahşap tadı tamamen tutmak için yapar. Aşağı doğru 6 eğim derecesi, menteşelerin çerçevelerinize daha iyi uymasını sağlar.   Neden daha iyiyiz? Abd'deki en büyük ahşap gözlük şirketi için menteşe tedarikçisi olarak, menteşelerimiz aşağıdaki üç faktörde başkalarına destek veriyor : 1 : bahar eylemleri : yağ ekledikten sonra 20,000-15000 kez eylemler (açılış ve kapanış bir kez olarak sayılır.) 2. : açılış açısı : +/-2 derece toleranslı 22 derece kontrol. 3 : yatay çekme kuvveti test cihazı : yay kutusundan çekilmeden önce yay en az 25 kg çekme kuvvetine dayanabilir, aslında, gerçek sayılar, menteşelerde, ön ve arkada çift yumruklar yaptığımız için 25-35kgs iken, diğerleri normalde bir yumruk ile 18 KGS. Kalite kontrol makineleri veya aşağıdaki TSH-10 araçları :   TSH-10 gözlük menteşesi paketlemeden önce kitle malları : Stoklar durumu : Stokta şu anda. Malzeme : Menteşe için yüksek nikel ve ara parçalar ve vidalar için paslanmaz çelik; Ağırlık : Ara parçalar ve vidalar ile 3.5 grams/pair;
Ahşap bambu gözlük üzerine menteşeler ZSH-02/TSH-10/TSH-70 nasıl kurulur : Öncelikle, çerçeve önünüzde bir girinti yapın, ara parçaları vidalayın (vidalama vidaları). Ikincisi, tapınaklarda kare girinti yapın, bu arada uzun bir yuvarlak delik delin; Üçüncü olarak, tapınak menteşelerini takın; Dördüncüsü, menteşeleri ön tarafa, metal parçadan ve ara parçalara vidalayın. Beşinci olarak, menteşeleri tapınaklardan vidalayın : Bitmiş. Çerçeve üzerine nasıl görünüyor : Neden diğerlerinden daha iyiyiz? Sol diğer tedarikçidir, sağ bizim;
Profil : Ürünlerimiz ve diğerleri arasındaki fark : Sol olan diğerleridir, sağ olanlar bizimdir (örneğin sadece TSH-70 alın). 1) profil :   Bulabildiğin gibi,Sol olanlar kaplama olmadan sarı renktedir, kullanımda kırılacak zayıf bir profildir; aksine, sağ olanların rengi çok daha beyaz ve parlak görünüyor, çok daha güçlü ve dayanıklı olan yüksek kaliteli profil kullanıyoruz. Dikkat,Herhangi bir kaplama olmadan orijinal renk. Işçilik : (1) : önden görünüm :
(2) : yan görünüm :
(3) : arka görünüm :
Kolayca bulabileceğiniz gibi, sol olanların işçiliği ve yüzeyi oldukça pürüzlüdür, sağ olanlar ise yüksek talep piyasası için çok daha hassas ve incedir. Yayları : Grubbing vidalar, paslanmaz çelik paspayı : Diğer tüm tedarikçi nikel ara parçaları kullanırken, grubbing vidaları sadece paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bilmek nasıl :
Bazen nikel rengiyle kaplanırlar, ancak bunu bir mıknatıs ile kolayca bilebiliriz. Nikel rengi mıknatıs tarafından çekilemediğinden, aksine paslanmaz çelik. Çizim : AMBALAJ : sol ve sağ menteşeler, paspayı ve vidalar ayrı mühürlü torbalar içinde paketlenir. SSS : sipariş hakkında : soru : Ben nakliye ücreti ödemek olabilir sadece bir kez sipariş için çeşitli modeller? cevaplar : emin, sonra bulma ilgilenen öğeleri, tıklayınız " ekle sepete içine " yerine " şimdi satın al ", böylece olursa olsun kaç modelleri sepeti, nakliye ücreti sadece bir kez ücret. nakliye hakkında : soru : nasıl uzun yerleştirilen sipariş tamamlandıktan sonra parsel teslim edilecek olabilir? cevap : 12-60 gün hava posta veya e-paket, DHL tarafından eğer 3-9 iş günü, UPS veya TNT. soru : mal sevk sonra takip numarası mevcuttur var mı out? cevap : emin, takip numarası sipariş altında belirtilecektir mal sevk sonra dışarı.

Anahtar Özellikler

Eyewear Type:
güneş gözlüğü
öğe Türü:
Gözlük
objektif Genişliği:
40mm,42mm,45mm
Lensler Optik Özellik:
Anti-Reflective,Ayna,Polarize,UV400,Meyil
Bölüm Adı:
Çocuklar
çerçeve Malzeme:
Ahşap
cinsiyet:
Erkekler
lens Yükseklik:
35mm,33mm,38mm
Model Numarası:
TSH-10
Marka Adı:
ZOYE
lensler Malzeme:
Polaroid
stil:
Dikdörtgen
Material:
high nickel,nickel silver, nickel alloy
Coating:
No
Suits:
for bamboo sunglasses, horn timber wood sunglasses unisex
Model No:
TSH-10
screws with :
M2.85 spacer,4.0mm screws for front,5.0mm screws for temple

Sen de olabilir