• Yeni
JAF 18 SKYG Konik Kubuki Fırça ile Uygulamak için Bir Nokta İpucu Toz Allık Yanaklar Üzerine Veya Kontur Tonları ve Tapınaklar

JAF 18 SKYG Konik Kubuki Fırça ile Uygulamak için Bir Nokta İpucu Toz Allık Yanaklar Üzerine Veya Kontur Tonları ve Tapınaklar

₺ 3.99

Perakende Sentetik Konik Kabuki Fırça hassas vurgulayıcı fırça allık fırçası Makyaj Kontur Fırçalar Ücretsiz Kargo>>>Boyut Gösteri>>>Genel bakış>>>  100% Vegan Süper Yumuşak Sentetik Saç>>>Eko Boyalı Ahşap Kolu>>>Eğer bu fırça tutun elinizde>>>Her Fırça ile Ayrı Ayrı Paket>>>DÜZENLI temiz makyaj Fırçalar sizin kurtarmak fırçalar, makyaj, ve yıkıcı bakteri korur.
GÜNLÜK BAKıM>>>
1) başlatmak için makyaj uygulama yatıyordu iki katına-up doku veya kağıt havlu (1/2 levha yapacak).
2) önce her fırça kullanarak, hareket kıl doku geri ve ileri sağlayacak şekilde hiçbir kalan pigment fırça.
3) sonra makyaj uygulama, tekrar 'paint' kapalı kalan pigment doku üzerinde. (Ovmak ASLA kıllar kabaca, ya da onlara zarar olacak.)
4) ıslak uygulamak için fırçalar makyaj (gibi vakıf) yumuşak sabun ile temizlenmesi gerekir getting kıllar önlemek için sert ve ayrılık (yararsız).
NASıL YıKAMA Bir FıRÇA>>>
Step1 : durulama altında fırça koşu sıcak su hareket ettirerek parmak genelinde kıllar onların yönünde İpuçları.
Step2 : kıllar üzerinde bazı hafif sabun uygulayın ve sonra avuç merkezinde dairesel vuruş yapmak, tam parası alma sabun parçalayarak pigment kıllar.
Step3 : Contitue dairesel motion akan su altında yıkamak için sabun kıllar kapalı, parmak uçları ile yardımcı olmak için şekil kıllar geri normal
Step4 : temiz emici yüzey üzerinde fırça kuru için DÜZ Yatıyordu. (YOK standı fırça end olarak su içinde aşağı çalışacak ve havuz yüksük, tüm ile kıllar sonuçlanan, veya düşen kapalı.)
-BERI 2008.08.08

Anahtar Özellikler

Marka Adı:
JAF
fırça Malzeme:
Sentetik Saç
İkinci el ile:
Setleri
Model Numarası:
18SKYG
boyut:
16cm in length
miktar:
1 x
Kolu Malzeme:
Ahşap
öğe Türü:
Makeup Brush
Item Type:
Blending Makeup Brush
Place of Origin:
Zhejiang, China (Mainland)
is_customized:
Yes

Sen de olabilir