• Yeni
  • -19 %
Pohiks 1 pc Pro Odak Kalibrasyon Cetvel Kamera Katlanır Kart Lens Kalibrasyon Hizalama AF Mikro Ayar Cetvel Grafik Yeni

Pohiks 1 pc Pro Odak Kalibrasyon Cetvel Kamera Katlanır Kart Lens Kalibrasyon Hizalama AF Mikro Ayar Cetvel Grafik Yeni

₺ 1.33
₺ 1.64


PR0006342 Bu kompakt cetvel senin lens olduğunu belirlemek için izin verir oto-odaklama doğru gerektiği gibi. Bu önemli bir araçtır özellikle yararlıdır çekim ile bir sığ alan derinliği, nerede gerekir odaklama ideal olarak "nokta". Bu cetvel kullanabilirsiniz belirlemek için nasıl "kapalı" odaklama olduğunu için belirli bir kamera/lens kombinasyonu ve, üzerinde desteklenen kameralar kamera ayarlamak oto-odak ayarları çözmek için bu.Nikon kameralar üzerinde, bu özellik olarak bilinen "AF Ince Ayar". Canon ve Sony kameralar üzerinde, bu "olarak bilinen AF Mikro Ayarı". Kamera talimatlarına bakınız manuel görmek için bu özelliği mevcut olduğunu.
Şartname : Marka yeni Boyutu : 19*12.3 cmNasıl kullanılır :
Set up cetvel.Hem kamera ve cetvel vardır seviyesi sağlamak, tam olarak dik ve aynı yükseklikte. Bu en iyi yapmak için bir tripod üzerinde kamera monte etmek bu.Set lens için en geniş diyafram shallowest alan derinliği elde etmek. Bu daha kolay hale getirecek olmadığını belirlemek doğru odaklama lens olduğunu. Oto-odak crosshair merkezinde cetvel almak, sonra bir fotoğraf.Eğer görmek için fotoğraf incelemek odaklama doğru. Bu bir bilgisayar üzerinde bu önerilir beri üzerinde daha iyi görmek için mümkün olacak bir büyük ekran. Eğer odaklama doğru olduğunu,, '0 cetvel üzerinde olmalıdır keskin noktası üzerinde görüntü ve diğer numaraları gibi blurrier olsun 0 uzak hareket.
Eğer üzerinde herhangi bir sayı 0 nettir, sonra lens backfocusing olduğunu. Aksi takdirde, herhangi bir numarası altında 0 nettir, sonra lens odaklama ön olduğunu. Her iki durumda, ayarlamak için odak olurdu mikro-ayar parametreleri üzerinde kamera vücut olana kadar bir resim elde etmek mümkün cetvel üzerinde '0 de keskin olduğunu.Paket : 1 pc Odak Kalibrasyon Cetvel

Anahtar Özellikler

paket:
Evet
Marka Adı:
Pohiks
Model Numarası:
Focus Calibration Ruler

Sen de olabilir