• Yeni
  • -25 %
1 pair Htb-3100ab Optik Fiber ortam dönüştürücü Tek Fiber Dönüştürücü 25 km SC 10/100 M Tek modlu Bir 1310nm-TX, B 1550nm-TX

1 pair Htb-3100ab Optik Fiber ortam dönüştürücü Tek Fiber Dönüştürücü 25 km SC 10/100 M Tek modlu Bir 1310nm-TX, B 1550nm-TX

₺ 14.89
₺ 19.85

-24.23/piece-22.36/piece-22.41/pieceİPUÇLARı : See Me Teknolojisi Co, LTD hoş geldiniz. Biz fiber optik ürünleri her türlü yaşıyorsanız. Eğer lütfen bize ulaşın olamazdı ürünleri bulmak online istediğiniz ne.Misyonumuz : Biz biz kaliteli ürün ve en iyi hizmeti sunmak. Bizim tüm ürünleri garanti 1 yıl. Biz hızlı ve güvenli yolu ile ürünleri gemi sağlamak için size. Eğer herhangi bir soru veya sorun ürünleri aldıktan sonra ürün, bizim müşteri hizmetleri temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz en tatmin edici sunacak sonucu. Teşekkür ederim.
Fiber optik parametreleri : Bir terminal 1310nm-TX olduğunu, ve B terminali 1550nm-TX olduğunu.

Anahtar Özellikler

renk:
1 pair(A and B side), A side, B side
Uyumlu:
Huawei,Intel,Tn-Glc,Alcatel-lucent,Gezegen,QSFPTEK,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Cisco,Brocade,Aruba,Dökümhane,Ubiquiti,Mikrotik,HP,Enterasys,Zyxel,Trendnet,Netgear,IBM,F5 Ağları,H3C,Avago,Özelleştirilmiş Markalar,Arista,Mellanox,Avaya,Dell Force10,Dell,Hirschmann,Açık Anahtarı,Finisar,Ciena,Ardıç,Linksys,SMC,Müttefik,D -Link
Marka Adı:
SMTE
Ürün Uzunluğu:
1m
Lif Tipi:
Tek Modlu
boyut:
90mm*70mm*26mm
Bağlayıcı Tipi:
Hibrid
Model Numarası:
Htb-3100
Condition:
New and Original
Transmission Distance:
10/100m
Rate:
SC
Power:
External power
Wavelength:
1310/1550nm
Mode:
Single mode
Connector:
25km

Sen de olabilir