• Yeni
  • -16 %
Hava Güç Drenaj Blaster tabancası Yüksek Basınç Güçlü Manuel lavabo Piston Açacağı temizleyici pompa için Banyo Tuvaletler Banyo Duş

Hava Güç Drenaj Blaster tabancası Yüksek Basınç Güçlü Manuel lavabo Piston Açacağı temizleyici pompa için Banyo Tuvaletler Banyo Duş

₺ 10.28
₺ 12.24

Bu sert ve dayanıklı için bizim tahliye blaster. KULLANıMı KOLAY. Tahliye blaster yüksek basınçlı sıkıştırılmış hava gücünü kullanır patlama uzakta zorlu takunya sizin sadece saniyeler drene. Yeniden kullanılabilir ve yıl sürebilir ve bir ihtiyaç olmadan takunya temizler tesisatçı için bir çağrı için, tasarrufu için büyük paralar ödemek zorunda sizi bir tesisatçı.
Sadece pompa tahliye blaster ve sıkmak tetik, takunya temizlendikten anında. Çok daha hızlı geleneksel pistonları ve yılan ve Hiçbir daha waisting zaman üzerinde drenaj açacakları. HIÇBIR ZARAR, YENIDEN VE TASARRUF. beats kullanarak zararlı kimyasallar korozyona olabilir boruları veya tehlikeye sizin aile! GENIŞ KULLANıM ARALıĞı : ile Birlikte Gelir 5 cm, 6.5 cm, 11.5 cm, 4.3 cm-11.5 cm, 4 boyutlu suckers, kullanılabilir tuvalet, lavabo, küvet, duş, lavabo, tuvalet taşı, zemin drenaj, bloke boruları ve vb.
WERSATILE VE ETKILI. Bu anlaşma ile çeşitli tıkanıklıkları her türlü neden çöp gibi saç, kumaş, çay, yapraklar, gres, yağ dirties ve böylece. yüksek basınçlı hava ile güç, bu drene temizler hızlı ve kolay. mükemmel için lavabolar üzerinde çalışır, küvetleri ve tuvaletler.
4 boyutu Enayi : (1) kullanım için 5 cm enayi küçük lavabolar, dar boruları, ve 1.5 inç drenaj açıklıklar. (2) 6 cm enayi kullanım için tüm lavabolar ve açıklıklar ile sifonları 1.5 inç daha büyük. (3) 11.5 cm için enayi küvet ve duş akaçlar. (4) 4.3 cm-11.5 cm enayi için tuvaletler ve büyük döşeme süzgeci 
Dikkat gerektiren hususlar : enayi ağız ve boru ağız veya boru ağız için sıkı mühür, aksi takdirde kaçak, biraz su ekleyebilirsiniz böylece enayi tamamen suya batırılır
Nasıl kullanılır : Seğirme kolu tezahürat kadar hit gitmeyin, genellikle fazla 10. yer gaz silindiri üzerinde uygun bir vantuz, hizalayın emme fincan ağzı ile tuvalet veya boru ağız, siyah çanta ortasında bir delik kazmak (veya karton), Ve daha sonra set silah kafa ve tetiği çekin.
Hala varsa bloke, yukarıdaki işlemi tekrarlayın;
Kullanılan önce dayalı olmalıdır boyutu bloke boru çapı, anahtarı seçmek için uygun sağlamak için ürünü yüklemek için gag gag dört farklı boyutları, tuvalet en büyük gag seçin veya ikinci büyük fiş ağız.
Sonra gag yüklü, hava şişirmek için başlayabilirsiniz rezervuar tarafından sıkıca kolu tutan sol el ve pompalama hava pompası kolu ile sağ el tamamlamak için birkaç tam inme seyirmesi en az 15-25 kez kadar basınç hareket etmez.
Gagged sıkıca tutun küçük meme, kapalı değilse, su meme aracılığıyla diffüz yapmak için su ekleyin.
Bu noktada tetik tetik, vurdu hava akış, fişler boru hattı güçlü hava uzak yıkanmış tarafından takip edilmelidir.
Bir hata, sen bu işlemi tekrarlayın.
Renk : Mavi siyah
Malzeme : ABS kauçuk
Boyutu : 28*23.5 cm
Paket İçeriği :
1x tahliye blaster
4x Suckers
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası/-1-3 cm.

Anahtar Özellikler

Tipi:
Temizleyiciler boşaltın
özellik:
Stoklanan,Çevre Dostu
şekil:
Katı
Model Numarası:
drain blaster

Sen de olabilir