• Yeni
  • -7 %
4 PCS IRIDIUM MOTOSIKLET buji için EIX-DPR8-9 DPR8EIX-9 DPR8EA-9 DR8EIX DR8EA DR8EGP IX24 IX24B X24ESRZ-U X24ESZU9 R6G A6GC

4 PCS IRIDIUM MOTOSIKLET buji için EIX-DPR8-9 DPR8EIX-9 DPR8EA-9 DR8EIX DR8EA DR8EGP IX24 IX24B X24ESRZ-U X24ESZU9 R6G A6GC

₺ 14.09
₺ 15.15

LÜTFEN DIKKAT!! Buji terminali somun gerekiyorsa, mesaj bırakın lütfen, aksi takdirde somun birlikte size gönderilen olmayacak, çok teşekkür ederim!! Liben Oto Parçaları Endüstriyel Co, LTD bir lider buji araştırma, geliştirme, ve üretim şirketi Çin merkezli. Biz birkaç profesyonel buji üreticileri temin edilmiş dünya ile gelişmiş ve güvenilir buji için üzerinde 20 yıl. Uygulama temelinde yeni teknoloji, ve deneyimi yıl servis müşteriler, liben kararlıdır yenilik buji sanayi müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için.
Liben bulunan Jiang Cheng Endüstriyel Alanı Jiangmen Şehir, Guangdong Çin. Toplam yatırım ile 20 milyon, ve fazla 20,000 metrekare bir alanı kapsayan, fabrika modern atölyeler vardır ve bir modern yönetim sistemi, güçlü bir teknik arka plan ile. Biz sürekli çalışma artırmak için üretim korurken yüksek düzeyde kaliteli.
Son derece otomatik üretim tesisi ile, biz bağımlı olarak değil emek olarak biz on yetenek. Bizim şirket 100 kişi üzerinde bir kadroya sahiptir, önemli mühendislik ile, pazarlama, ve teknik yetenekleri. Bizim personel 'ın coşku, samimiyet, ve özveri müşteri memnuniyeti, bizim şirket katı vakıf olduğunu.
Liben made olağanüstü ilerleme ve başarıları vardır. Biz kazandık bizim yer olarak bir güçlü ve güvenilir marka, ve kalite bağlılığımızı ve güvenilirlik için dünya çapında övgü kazandı. Bizim başarı bizim tarafından tahrik insanlar ve onların taahhüt çalıştırmak için, sorumlu mükemmellik ile yürütmek, ve yakalama yeni fırsatlar, bizim devam eden çaba yükseltmek için bir lider olarak Liben buji sanayi. GÖRÜŞ :
▶ Haline bir Profesyonel Buji Üreticisi Potansiyel ve Sürdürülebilir Kalkınma ile, ve Sanayi Üstün Etkisi Bölge.
▶ Üretimi için Dünya Sınıf Buji bu sektörde Premier Tedarikçisi olarak.
▶ Müşterilerimize Güven Liben Daha Fazla olarak Sadece bir Şirket Adı. Bu bir Marka olarak Ün o Sürekli Güvenilir Ürünleri Sunar.

MISYON :
▶ #1 önceliği Kalite, ve Dürüstlük En Iyi Politika.
▶ Yenilik Daha Iyi Ürünleri getirmek için Easeful Kullanarak müşterilerine Deneyimleri.
▶ Çalışanların izin paylaşmak için Iş Geliştirme Sonuçları, Oluşturma Değerleri ve Büyüyen Müşterileri ile Birlikte.
Belgesi ISO/TS 16949 : 2009 Tasarımı ve üretimi otomotiv ve motosiklet buji için sanayi SGS Denetlenmiş Tedarikçisi Alibaba Denetlenmiş Tedarikçisi Buji hakkında herhangi bir sorunuz varsa, eğer bana e-posta sned veya ALI trademanager tarafından mesaj bırakın, teşekkür ederim!

Anahtar Özellikler

Marka Adı:
INT
değişimi parça numarası:
EIX-DPR8-9
kalorifik değeri:
yüksek
tip:
IRIDIUM
ülke/bölge araba üretim:
CHINA
diğer parça numarası:
EIX-DPR8-9
elektrot malzemesi:
iraurita
Referans Kodları:
EIX-DPR8-9
montaj tabanı:
düz
parça numarası:
EIX-DPR8-9
diameter:
12 MM
reach:
19mm (3/4)
hex size:
18mm
gap:
0.9mm
heat range:
8
resistor:
yes
Material:
Iridium
Seat Type:
Gasket

Sen de olabilir