• Yeni
  • -39 %
Arıcılık Aracı Kraliçe Yetiştirme Sistemi Arı Kase Kraliçe Hücresi yapmak Ahşap Çubuk Kraliçe Inkübatör Stylobat Balmumu Arı Ekipmanları 5 Adet

Arıcılık Aracı Kraliçe Yetiştirme Sistemi Arı Kase Kraliçe Hücresi yapmak Ahşap Çubuk Kraliçe Inkübatör Stylobat Balmumu Arı Ekipmanları 5 Adet

₺ 1.88
₺ 3.08

adı : Kraliçe Hücresi Stylobat yapmak Ahşap Çubuk
malzeme : Ahşap
boyutu : Yaklaşık 119mm x 10mm

ambalaj : 5 Adet
ürün kılavuzu :
1. First Kraliçe Hücresi Stylobat yapmak Ahşap Çubuk su bir kapta bir ucu, sopa izin ıslak.
2. balmumu eritmek için temiz bir kap Ile, sıcaklık düşük, sıcaklık kavramak için, bu önemli, sıcaklık çok yüksek, daha sonra Kraliçe Hücresi Stylobat yapmak Ahşap Çubuk balmumu içine, çubuğunda sopa ince olacak, balmumu kase dışında kaldırmak kolay değil.
3. sıcaklık düşük yeterli Hissediyorum, Kraliçe Hücre Stylobat Ahşap Çubuk su dışarı yapmak, Kraliçe Hücresi Stylobat yapmak için doğrudan Ahşap Çubuk balmumu içine, ve sonra yavaş yavaş kaldırıldı, eğer görmek için balmumu kaldırmak kalınlığı kalınlığı, ve kalınlığı hissediyorum kelimeler, ve sonra içine 2-3 kez, işlemi tekrarlayın olabilir.
4. bu son Kraliçe Hücresi Stylobat balmumu ile boyanmış olacaktır yapmak Ahşap Çubuk içine su, ve sonra kaldırmak, tutan bir el sopa, bir el balmumu kase kaldırmak için.
not manuel ölçüm olduğu, 1-2mm hata olabilir. nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. teşekkür ederim!

Anahtar Özellikler

Model Numarası:
04079
Marka Adı:
Talk-Satisfied
Name:
Queen Cell Stylobate make Wood Rod
Material:
Wood
Uses:
Apiculture Beekeeping
Packing:
5 Pcs
Size :
119 x 10mm

Sen de olabilir