• Yeni
  • -15 %
GSM 3G 4G LTE GPS RF RFID Sinyal Çanta Engelleme Anti-Radyasyon Sinyal Koruyucu Kılıfı Cüzdan Kılıf cep telefonu için

GSM 3G 4G LTE GPS RF RFID Sinyal Çanta Engelleme Anti-Radyasyon Sinyal Koruyucu Kılıfı Cüzdan Kılıf cep telefonu için

₺ 2.82
₺ 3.32

GSM 3 G 4 G LTE GPS RF RFID Sinyal Çanta Engelleme Anti-Radyasyon Sinyal Koruyucu Kılıfı Cüzdan Kılıf cep telefonu için 1 、 bu araba mühürlü çanta güvenli tutmak için dahili sinyal izolasyon fonksiyonu vardır : önlemek RFID, NFC, Bluetooth, GPS/Sat Nav ağ, 2,3 ve 4 G cep telefonları ve Wi Fi bağlantıları, tüm frekans sinyalleri önlemek için gönderilen veya alınan sizin araba uzaktan kumanda tuşları.2 、 anahtarlık sinyal jammer için araba hırsızlık önleme : metal astar araç anahtarı için tam bir sinyal bariyer sağlar. Bu toplayıp gelen hırsızlar önler ve hırsızlık önlemek için tuşları gelen sinyalleri iletmek ve anahtarsız ateşleme çalınmasını.
3 、 korumak kredi kartları ve diğer elektronik ürünler : evde veya açık havada, bu çok fonksiyonlu koruma çantası banka kartları için de kullanılabilir, giriş kartları, anahtar zincirleri ve diğer akıllı öğeleri mağaza elektronik veri. Koruma çantası da blok elektromanyetik sinyalleri yanlışlıkla veri kaybı ve hasar önlemek için.
4 、 güçlü çift cep tasarım : çanta konut oluşur iki iç cepler; tek bir ile metal astar için sinyal engelleme ve diğer genel depolama için bir kap ile. Güvenli kanca ve yüksek kalite su geçirmez sentetik deri çanta koruyabilirsiniz tuşları yaralanma.
5 、 Premium karbon fiber deri, genel cep çanta en araba anahtarları için uygun olduğunu.
Bilgi :
[Malzeme] : Karbon fiber
[Fonksiyonu] : rfid bilgi anti-tarama/anti-radyo bilgi kaçak/koruyucu araç anahtar sinyal
[Boyut] (Yaklaşık.) : Uzunluk 13.5 cm/5.31in, genişliği 10 cm/3.94in
[Yapısı] : 1 araba anahtar veya kart pozisyonu, 1 anahtarlık yüzük
[Özellik] : Dış ticaret tarzı, moda ve basit tarzı, kullanarak karbon karbon fiber malzeme, iç rfid koruyucu kumaş, 100% koruyucu araba anahtarı sinyal.
[Avantajı] : anahtar paket basit ve pratik, boyutu ılımlı, kişilik ama değil tanıtım, kanca-ve-döngü sorunsuz bağlanmış, anahtar halka sorunsuz bağlantılar araba anahtarı, anahtar olabilir kolayca alışverişinde anahtar çantası içinde ve dışında araba korumak için güvenlik.
[Bakım Yöntemi] : su veya deterjan küçük bir miktar ile Silin, değil kuru temizleme, pozlama, ütü, ağartma.
Özellikleri :
Bu araba mühürlü çanta güvenli tutmak için dahili sinyal izolasyon fonksiyonu vardır : önlemek RFID, NFC, bluetooth, GPS/Sat Nav ağ, 2,3 ve 4 G cep telefonları ve Wi Fi bağlantıları, tüm frekans sinyalleri önlemek için gönderilen veya alınan sizin araba uzaktan kumanda tuşları.
Anahtarlık sinyal jammer için araba hırsızlık önleme : Metal astar araç anahtarı için tam bir sinyal bariyer sağlar. Bu toplayıp gelen hırsızlar önler ve hırsızlık önlemek için tuşları gelen sinyalleri iletmek ve anahtarsız ateşleme çalınmasını.
Kredi kartları ve diğer elektronik ürünler korumak : evde veya açık havada, bu çok fonksiyonlu koruma çantası banka kartları için de kullanılabilir, giriş kartları, anahtar zincirleri ve diğer akıllı öğeleri mağaza elektronik veri. Koruma çantası da blok elektromanyetik sinyalleri yanlışlıkla veri kaybı ve hasar önlemek için.
Güçlü çift cep tasarım : çanta konut oluşur iki iç cepler; tek bir ile metal astar için sinyal engelleme ve diğer genel depolama için bir kap ile. Güvenli kanca ve yüksek kalite su geçirmez sentetik deri çanta koruyabilirsiniz tuşları yaralanma.
Prim karbon fiber deri, genel cep çanta en araba anahtarları için uygun olduğunu.


Anahtar Özellikler

Malzeme Türü:
TPU
Marka Adı:
Younar
Applicable Space:
Living Room
Type:
Storage Bags
Pattern:
Flat Type
Classification:
Set
Product:
Card Phone Key Bag
Material:
PU+Oxford cloth
Use:
Signal Blocking Bag

Sen de olabilir