• Yeni
Dijital Voltmetre Ampermetre Güç akım test cihazı Gerilim Amp Metre DC 0-10A-20A 4 Byte Kırmızı LED Çift Ekran VAM9020

Dijital Voltmetre Ampermetre Güç akım test cihazı Gerilim Amp Metre DC 0-10A-20A 4 Byte Kırmızı LED Çift Ekran VAM9020

₺ 17.80

SIN9020 S Gerilim Metre IŞLETIM MANUEL. Doktor BenGiriş enstrümanSIN9020 S bir gerilim metre ölçebilir gerilim, akım, şarj ve Deşarj kapasitesi, zaman, güç ve diğer fiziksel miktarları yeni Gerilim metre, ama aynı zamanda set parametreleri üzerinde elde gerilim Koruma, gerilim koruması altında, aşırı akım koruma,Aşırı şarj kapasiteli koruma özellikleri koruma ve sınırı koruma.Enstrüman kullanır renk sıvı kristal ekran ölçülen veri, ekran bilgi kapsamlı ve insancıl. Bu enstrüman izleme için idealdir çıkış gerilim ve akım, yanı sıra pil şarj ve deşarj uygulamaları. 2 TO ana özellikleri
1, iki yönlü algılama akım şarj ve deşarj tespit için kullanıcı kolayca tespit çift yönlü akım,
Değiştirmeden kablolama.
2, güç ve hafıza fonksiyonu, elektrik kesintisi bellek sayısından sonra önce güç olabilir AH, gözlem kolaylaştırmak ve ölçüm.
3, zaman ve sayı AH temizle fonksiyonu, ölçüm etkileyen olmadan.
4, AH numarası doldurabilirsiniz, etkilemez doğrudan deşarj ölçüm.
5, gerilim, akım, şarj kapasitesi AH numarası, WH numarası, zaman, güç olduğunu aynı anda görüntülenen, ekran bilgi kapsamlı ve net.
6, bir çıkış kapatma fonksiyon tuşları ile, esnek çıkış açık veya kapalı.
7, aşırı gerilim, aşırı akım, aşırı güç, sınırı, aşırı şarj koruması.
8, çevrimiçi kalibrasyon, derhal için müşterilerin sağlayan doğru hata.
9, sıvı kristal ekran kapalı olabilir gerekirse, güç tüketimini azaltmak. Üçüncü, teknikEnstrüman Bölüm II Enstrüman Açıklama Ilk, Paneli
Bu metre bölünmüş yapısı, enstrüman iki bölümden oluşur ve güç genişletme kartı. Şekil 2-1 için ön paneli, Şekil 2-2 bir güç genişletme kartı. Şekil 1-1 SIN9020 S Ön GörünümSınıf Açıklama1 Gerilim değerleri2 Akım değerleri3 Yüzde tarafından hacmi ve Bir ilerleme çubuğu4 AH numarası (mavi), Güç değerleri (sarı)5 WH numarası (mavi), zaman değeri (sarı)6 Seçin menü koruma7 DüğmeleriŞekil2-1 SIN9020 S Ön Görünüm Röle fonksiyonu açık değil : pozitif ve negatif kutupları güç kaynağı ve yük (şarj) bağlı ortak terminal "B +", negatif kutup pil bağlanır "B-", ve negatif kutup yük (şarj) bağlı olduğunu" Cb ". Kısa devre terminali kap de bağlanabilir 2 W. Cb olduğunu normalde kapalı. Eğer algılama gerilim az 10 V, bir 12 VDC metre bağımsız güç kaynağı için güç kaynağı için gerekli olduğunu. Atlama kap için 3 W. Röle fonksiyonu açık bağlantı : bir ile donatılmış olması gerekir 12 VDC bağımsız güç kaynağı başlık, pozitif kutup güç kaynağı ve pozitif kutup yük (şarj) bağlı ortak terminal "B +", negatif kutup pil bağlanır "B-", yük (Şarj negatif kutup bağlı "Ck", ve kısa devre terminali kap bağlanır 3 W. Ck normalde kapalı devlet olduğunu. Sonra güç-on, sarı imleci hareket DıŞARı ekran menüsünü üzerinde. Kısa basın TAMAM yapmak için Ck devre yakın bir döngü oluşturmak için. Set parametre açmak için koruma fonksiyonu elde etmek için Ck kes koruma devresi.Şekil 2-2 SIN9020 S güç genişletme kartı şematik Ikinci,WIringSIN9020 arkasında gerilim metre dört terminalleri vardır, "OUT-", "VCC +", "V_ext +", "-", nerede "V_ext +" pozitif harici güç kaynağı terminalleri zaman üç-tel sistemi. "VCC" + "pozitif girişi pozitif güç kaynağı, ama aynı zamanda yük.
Bu paragraf başlığı iki-tel ve üç-tel bağlantı bağlantı, iki-tel enstrüman doğrudan takılı, üç-tel sistemi gerektirir için harici bir güç kaynağı güç enstrüman ayrı ayrı.
1, güç kaynağı kablo şeması ve yöntemi kendisi. 2, üç telli metre kablo şeması ve açıklama Üç telli bağlantı :
Arka kapak açmak, enstrüman kısa devre noktası ile bir havya almak için ayrı pozitif harici güç kaynağı bağlı" vext + ", negatif harici güç kaynağı bağlı "IN-", ve daha sonra yük pozitif elektrot "VCC +", Yük negatif elektrot bağlı "OUT-" pozitif güç üzerinde düğüm "VCC + ", negatif elektrot bağlı "IN-", dikkat pozitif ve negatif yönde kablolama, dikkatli olun ters. Bölüm III Talimatları 1 、 kablolama
Uygun kablolama dayalı ölçülen gerilim, giriş gerilimi sağlamak enstrüman tolerans aralığı içinde.
Not : güç kaynağı giriş voltajı aralığı kendisi : 10 V ~ 90 V;
Harici güç kaynağı giriş voltajı aralığı : 0 V ~ 90 V.
2 、 çıkış
Eğer pick up röle, güç ve sarı düğmeye tıklayarak imleci hareket OUT noktası, OK düğmesine tıklayın kontrol çıkışı ışık DıŞARı yeşil gösterildiği çıkış açık, eğer çıkış OUT açık gri kapalı, Güç üzerinde makine durumu tarafından varsayılan son ön-kapatıldı devlet. Yoksa röle, çıkış açıldıktan, DıŞARı lamba başarısızlık.
3 、 genişletmek için özellik seti
Fonksiyonların bir genişleme açmak istiyorsanız, öğe sarı imleci hareket, OK düğmesine tıklayın öğe ilgili gösterge yeşil yanar sonra açmak korumalı grayed turn kapalı koruma. Açmadan önce koruma koruma gerekir ilk set parametreleri tarafından basın OK düğmesine üç saniye için veya böylece koruma parametreleri ayarları girmek için sayfa, ve daha sonra ayarlayarak tuşları parametre ayarları artırmak veya azaltmak için. Zaman ayar parametreleri bitmiş, ilk dönmek için TAMAM tıklayın arayüzü, her fonksiyonu için fabrika varsayılan parametreleri 000 vardır.
Not : eğer ayarı sayfa içine parametreleri ayarlamak yok, basın tıklayın gerekir, orijinal dönmek için OK tıklayın sayfa.
4, Genişletmek Özellikleri
1, "OVP" aşırı gerilim koruma, eğer set OVP değeri ve OVP koruma seçenekleri açık, giriş gerilimi aştığında gerilim, ünite otomatik olarak çıkış, ve ışık yeşil için gri-OUT. Geri koruma kapatma çıkış, sarı imleci "OUT", yeni çıkış açmak için OK düğmesine tıklayın.
2, "OPP" olduğunu güç koruması, set OPP değeri varsa, ve OPP koruma seçenekleri açıldı, zaman çıkış güç aşıyor güç, makine otomatik olarak çıkış, ve ışık yeşil için gri-OUT.

Anahtar Özellikler

boyutlar:
79*43*52
ekran tipi:
Dijital Sadece
doğruluk Sınıfı:
1%+2 bytes
besleme Gerilimi:
DC10V ~ 90V,0 ~ 20A
Model Numarası:
VAM9020
diy malzemeleri:
elektrik
Çalışma Sıcaklığı:
-10---65

Sen de olabilir